Екскурсія в Ніредьгазу «Термальні води, аквапарк і зоопарк»

Відкрийте світ з « Капітаном Фукс»
Вартість: 79€

2 дні (тур можливий від 6 осіб.)
Виїзд з м. Берегово

При відправленні з інших міст – можливий трансфер за додаткову плату.

У вартість входить:
  • Трансфер;
  • Проживання в готелі зі сніданком (1 ніч);
  • Вхідний квиток в комплекс Аквапарку та СПА центру „Aquarius”;
  • Вхідний квиток в зоопарк
ПРОГРАМА ТУРУ

1 день :
Виїзд з Берегова о 8:00. Перетин кордону
Прибуття в Ніредьгазу орієнтовно о 11:30. Поселення в готель «Fürdőház 3*»
Оздоровлення та чудовий якісний відпочинок в купальному комплексі Аквапарку та СПА центру „Aquarius”, а також купання в басейнах готелю «Fürdőház 3*» (басейни з лікувальною водою, джакузі, сауна, камера с гарячим повітрям, соляна печера).
Показання: після травм, хронічні запальні і дегенеративні захворювання кістково-м'язової системи (ревматоїдний артрит, подагра, хвороба Бехтєрєва і ін.) Після загострення (або в неактивній стадії), хронічні гінекологічні захворювання запального генезу, хронічні неврити і невралгії, хронічні дегенеративні захворювання кісток і суглобів в неактивній стадії, м'язовий ревматизм, остеопороз.
Повернення в готель. Ніч.
2 день :
Сніданок в готелі.
Пішохідна екскурсія в один з найбільших і найгарніших зоопарків східної Європи - Sóstó ZOO: Nyíregyházi Állatpark. Він розкинувся в старому дубовому лісі на території 30 гектарів, у ньому мешкають понад 5 тисяч тварин. Звірі тут живуть в умовах, наближених до природних, вони представляють усі континенти, тож зоопарк пропонує своїм відвідувачам «протягом дня побачити цілий світ». Є в зоопарку і острів крокодилів, печера летючих мишей, водойма з піраніями, «ведмежий ліс» з бурими ведмедями, «Стежка Тарзана» з карликовими бегемотами, фламінго, сурікатами, левами, і гепардами.
Відправлення додому о 16:00

    ПІДБІР ТУРУ